KALENDARIUM WYDARZEŃ
MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W BRZEGU
 

MAJ 2016

Data

Dzień

Godz.

Wydarzenie

Miejsce

1-3

ND-WT

11.00/8.00

III Turniej Koszykówki Chłopców o Puchar Burmistrza - Memoriał im. E. Marchewki

Hala MOSiR

2

PN

18.00

Eurotalent Brzeg - Olimpia-Pogoń Lewin B. Łosiów (piłka nożna - Liga Młodzików)

Stadion

2

PN

18.00

UKS SAP Brzeg - Burza Lipki (piłka nożna - Liga Młodzików)

Stadion

4

ŚR

17.00

Stal Brzeg - Pomologia Prószków (piłka nożna - Opolska Liga Trampkarzy)

Stadion

7

SB

9.00

Towarzyski Turniej Koszykówki Dziewcząt U14 o Puchar Prezesa Stali Brzeg

Hala MOSiR

7

SB

9.30

Finał Powiatowy w Czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych

Stadion

9

PN

18.00

Stal Brzeg - KS Starowice Dolne (piłka nożna - Liga Młodzików)

Stadion

11

ŚR

12.30

OpolskiZPN – LubuskiZPN (Puchar im. K.Deyny U16/puchar im. K.Górskiego U15)

Stadion

12

CZ

18.00

Stal Brzeg - LZS Kup (piłka nożna - IV liga)

Stadion

14-15

SB-ND

9.00/9.30

Velicante Footbal Cup 2016 (Międzynarodowy Turniej Piłkarski U12)

Stadion

14

SB

11.00

Stal Brzeg - Pogoń Prudnik (piłka nożna - Opolska Liga Juniorów)

Stadion

14

SB

15.00

IX Kajaki na Marinie – Rozpoczęcie Sezonu 2016

Marina

14

SB

17.00

Stal Brzeg - Skaut Odra Opole (piłka nożna - Liga Oldbojów)

Stadion

15

ND

9.00

Turniej Amatorów Tenisa Stołowego „Piastowski Topspin” – 5. turniej

Hala PSP 3

15

ND

17.00

LZS Żłobizna - Zryw Szydłowice (piłka nożna - Klasa B)

Stadion

16

PN

18.00

Eurotalent Brzeg - Burza Lipki (piłka nożna - Liga Młodzików)

Stadion

16

PN

18.00

UKS SAP Brzeg - Skalnik Gracze (piłka nożna - Liga Młodzików)

Stadion

18

ŚR

17.00

Stal II Brzeg - Odra Opole (piłka nożna - II liga trampkarzy)

Stadion

18

ŚR

17.30

Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski w piłce nożnej

Stadion

19

CZ

13.00

Czwartki Lekkoatletyczne - zawody dla szkół podstawowych

Stadion

20

PT

8.00

Turniej piłkarski Zakładów Karnych o Mistrzostwo Opolszczyzny

Stadion

21

SB

9.30

Finał Powiatowy w indywidualnej lekkoatletyce szkół podstawowych i gimnazjów

Stadion

22

ND

11.00

Stal Brzeg - MKS Kluczbork (piłka nożna - Opolska Liga Juniorów Mł.)

Stadion

23

PN

18.00

Eurotalent Brzeg - KS Starowice Dolne (piłka nożna - Liga Młodzików)

Stadion

23

PN

18.00

Stal Brzeg - UKS SAP Brzeg (piłka nożna - Liga Młodzików)

Stadion

25

ŚR

18.00

Stal Brzeg - LZS Starowice (piłka nożna - IV liga)

Stadion

26-29

CZ-ND

16.00

Mister Karp – zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Brzegu

Judengrab

27

PT

18.00

Stal Brzeg - MKS Kluczbork (piłka nożna - Opolska Liga Trampkarzy)

Stadion

28

SB

9.00

Czwartki Lekkoatletyczne - zawody dla szkół podstawowych (FINAŁ)

Stadion

28

SB

11.00

Stal Brzeg - Chemik K-Koźle (piłka nożna - Opolska Liga Juniorów)

Stadion

28

SB

17.00

Stal Brzeg - Zefir-Chemik K-Koźle (piłka nożna - Liga Oldbojów)

Stadion

29

ND

17.00

LZS Żłobizna - Victoria Dobrzyń (piłka nożna - Klasa B)

Stadion

30

PN

18.00

Eurotalent Brzeg - Junior Skarbimierz (piłka nożna - Liga Młodzików)

Stadion

31

WT

9.00

Finał Powiatowy w indywidualnej lekkoatletyce szkół ponadgimnazjalnych

Stadion

 

każda sobota o 9.30

Biegam Bo Lubię – bezpłatne zajęcia dla biegaczy

Stadion

 

KWIECIEŃ 2016

Data

Dzień

Godz.

Wydarzenie

Miejsce

1

PT

9.00

Z Podwórka na Stadion – finał wojewódzki kategorii U-8 i U-10 dziewcząt

Stadion

2

SB

9.00

Z Podwórka na Stadion – finał wojewódzki kategorii U-10 i U-12 chłopców

Stadion

2

SB

11.00

Stal II Brzeg – LZS Skorogoszcz (piłka nożna – II liga trampkarzy)

Stadion

2

SB

16.45

Stal Brzeg – Oldboje Gminy Otmuchów (piłka nożna – Liga Oldbojów)

Stadion

2

SB

18.00

Orlik Brzeg – Wisła Sandomierz (piłka ręczna – II liga mężczyzn)

Hala MOSiR

3

ND

13.30

VI Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (półfinały)

Hala MOSiR

3

ND

17.00

XVI Brzeska Liga Koszykówki (finały – 1. mecze)

Hala MOSiR

4

PN

17.00

Eurotalent Brzeg – GAS Grodków (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

4

PN

17.00

UKS SAP Brzeg – KS Starowice Dln. (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

4

PN

17.00

Stal Brzeg – Burza Lipki (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

8-10

PT-ND

16.00

Obóz Historyczny w ramach Inscenizacji Bitwy Małujowickiej i Oblężenia Brzegu

Stadion

8

PT

16.30

Stal Brzeg – OKS Olesno (piłka nożna – Opolska Trampkarzy)

Stadion

9

SB

9.00

Finał Miejski w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

Stadion

9

SB

10.00

Otwarcie Orlika – w tym Mecz Gwiazd Brzeskiej Ligi Koszykówki (godz. 18.30)

Orlik ZSZ

9

SB

11.00

Stal Brzeg – Polonia Nysa (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów)

Stadion

9

SB

16.00

Stal Brzeg – Czarni Otmuchów (piłka nożna – IV liga)

Stadion

9

SB

18.00

Orlik Brzeg – AZS UJK Kielce (piłka ręczna – II liga mężczyzn)

Hala MOSiR

10

ND

11.00

Stal Brzeg – Cukrownik Baborów (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów Mł.)

Stadion

10

ND

11.30

VI Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (FINAŁY)

Hala MOSiR

10

ND

16.30

XVI Brzeska Liga Koszykówki (FINAŁY - rewanże)

Hala MOSiR

11

PN

17.00

UKS SAP Brzeg – GAS Grodków (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

16

SB

11.00

Stal II Brzeg – Sokół Niemodlin (piłka nożna – II liga trampkarzy)

Stadion

16

SB

17.00

Stal Brzeg – Unia Polska Cerekiew (piłka nożna – Liga Oldbojów)

Stadion

16

SB

20.00

Nocna Dycha – bieg uliczny na 10 km

Miasto

17

ND

9.00

Turniej halowej piłki nożnej Skrzatów (rocznik 2009)

Hala lub Stadion

18

PN

17.30

Eurotalent Brzeg - UKS SAP Brzeg (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

18

PN

17.30

Stal Brzeg – Skalnik Gracze (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

20

ŚR

17.00

Stal Brzeg – Hattrick Głuchołazy (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów Mł.)

Stadion

22

PT

17.00

Stal Brzeg – Chemik K-Koźle (piłka nożna – Opolska Trampkarzy)

Stadion

23

SB

10.00

Czwartki Lekkoatletyczne – zawody dla klas III-VI szkół podstawowych

Stadion

23

SB

11.00

Stal II Brzeg – Junior Skarbimierz (piłka nożna – II liga trampkarzy)

Stadion

23

SB

18.00

Orlik Brzeg – Grunwald Ruda Śląska (piłka ręczna – II liga mężczyzn)

Hala MOSiR

24

ND

9.00

Turniej Amatorów Tenisa Stołowego „Piastowski Topspin” – 3. turniej

Hala PSP 3

25

PN

18.00

Stal Brzeg - Eurotalent Brzeg (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

30

SB

10.00

Czwartki Lekkoatletyczne – zawody dla klas III-VI szkół podstawowych

Stadion

30

SB

11.00

Stal Brzeg – Odra Opole (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów)

Stadion

30

SB

17.00

Stal Brzeg – Skalnik Gracze (piłka nożna – IV liga)

Stadion

30

SB

17.00

Stal Brzeg – Oldboj Gazownik Wawelno (piłka nożna – Liga Oldbojów)

Stadion

 

każda sobota o 9.30

Biegam Bo Lubię – bezpłatne zajęcia dla biegaczy

Stadion

 

UWAGA!!!

Terminy wydarzeń podane są według stanu informacji na początku miesiąca i mogą ulec zmianie.

 

MIEJSCA

JUDEGRAB łowisko za Kościerzycami

STADION– Stadion Miejski, ul. Kusocińskiego/Sportowa

HALA MOSiR– Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Oławska

AQUAPARK– Kryta Pływalnia, ul. Wrocławska

MARINA– Marina Brzeg (Przystań na Odrze), Plac Drzewny

KĄPIELISKO– Kąpielisko Miejskie, ul. Korfantego

MIASTO – Teren Miasta Brzeg

HALA PSP 3– Hala Sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Powstańców Śl.

PRZED BCK - Plac Polonii Amerykańskiej (przed Brzeskim Centrum Kultury)

ORLIK ZSZ– Boisko Orlik, ul. Słowiańska

ORLIK ZS 1– Boisko Orlik, ul. Poprzeczna


[powrót] [drukuj]

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010