KALENDARIUM WYDARZEŃ
MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W BRZEGU
 

LUTY 2016

Data

Dzień

Godz.

Wydarzenie

Miejsce

6

SB

10.30

VI Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (VI kolejka)

Hala MOSiR

6

SB

12.00

Strzelinianka Strzelin – Swornica Czarnowąsy (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

6

SB

14.00

XVI Brzeska Liga Koszykówki (1. termin II rundy)

Hala MOSiR

6

SB

14.00

Stal Brzeg – Sokół Wielka Lipa (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

6

SB

18.00

Burza Lipki – Widawa Wrocław (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

6

SB

18.00

Orlik Brzeg – Zagłębie Sosnowiec (piłka ręczna – II liga)

Hala MOSiR

7

ND

9.00

Turniej Amatorów Tenisa Stołowego „Piastowski Topspin” – 2. turniej

Hala PSP 3

7

ND

9.00

Halowy turniej piłkarski Orlików „Biała Zima”

Hala MOSiR

7

ND

12.00

Burza Chwalibożyce – GKS Grodków (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

7

ND

14.00

UKS Karnków – Czarni Kondratowice (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

7

ND

16.30

XVI Brzeska Liga Koszykówki (2. termin II rundy)

Hala MOSiR

13

SB

9.00

Turniej Reprezentacji Powiatów Opolszczyzny w kategorii młodzików (piłka nożna)

Hala MOSiR

13

SB

12.00

Mecz Skalnika Gracze (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

13

SB

14.00

Stal Brzeg – KS Krapkowice (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

13

SB

16.00

Burza Chwalibożyce – Burza Lipki (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

13

SB

18.00

Mecz juniorów Stali Brzeg (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

13

SB

18.00

Orlik Brzeg – AZS Kielce (piłka ręczna – II liga)

Hala MOSiR

14

ND

8.00

Turniej Walentynkowy w mini koszykówce

Hala MOSiR

14

ND

18.00

Gredar FT Brzeg – Rekord II Bielsko-Biała (futsal – II liga)

Hala MOSiR

20

SN

10.00

Burza Chwalibożyce – Skalnik Gracze (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

20

SB

10.30

VI Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (VII kolejka)

Hala MOSiR

20

SB

12.00

Mecz juniorów Stali Brzeg (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

20

SB

14.00

Stal Brzeg – Ślęza Wrocław (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

20

SB

15.00

Gredar FT Brzeg – GAF II Gliwice (futsal – II liga)

Hala MOSiR

20

SB

16.00

Burza Lipki – Czarni Jelcz-Laskowice (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

20

SB

18.00

Burza Bystrzyca – Orzeł Marszowice (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

20

SB

18.00

Stal Brzeg – MKS II Polkowice (koszykówka – II liga kobiet)

Hala MOSiR

21

ND

12.00

Mecz Rapidu Domaniów (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

21

ND

20.00

15-lecie Kabaretu Neonówka

Hala MOSiR

27

SB

11.00

VI Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (I kolejka II rundy)

Hala MOSiR

27

SB

12.00

Mecz juniorów Stali Brzeg (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

27

SB

14.00

Stal Brzeg – GKS Kobierzyce (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

27

SB

15.00

Stal Brzeg – Tęcza II Leszno (koszykówka – II liga kobiet)

Hala MOSiR

27

SB

16.00

Burza Lipki – Orzeł Marszowice (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

27

SB

18.00

Orlik Brzeg – Orzeł Przeworsk (piłka ręczna – II liga)

Hala MOSiR

28

ND

9.00

Turniej Reprezentacji Powiatów Opolszczyzny w kategorii młodzików (piłka nożna)

Hala MOSiR

28

ND

12.00

Mecz Burzy Chwalibożyce (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

28

ND

14.00

Mecz Rapidu Domaniów (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

28

ND

16.00

GLKS Kamiennik – GKS Grodków (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

 

STYCZEŃ 2016

Data

Dzień

Godz.

Wydarzenie

Miejsce

10

ND

9.00

XV Brzeska Liga Futsalu – IV termin

Hala MOSiR

10

ND

9.00

Turniej Amatorów Tenisa Stołowego „Piastowski Topspin” – 1. turniej

Hala PSP 3

10

ND

14.30

VI Brzeska Amatorska Liga Siatkówki – IV kolejka

Hala MOSiR

10

ND

17.00

XVI Brzeska Liga Koszykówki – IV kolejka

Hala MOSiR

16

SB

18.00

Stal Brzeg – Ekonom Legnica (koszykówka – II liga kobiet)

Hala MOSiR

17

ND

9.00

XV Brzeska Liga Futsalu – V termin

Hala MOSiR

17

ND

18.00

Gredar FT Brzeg – Kmicic Częstochowa (futsal – II liga)

Hala MOSiR

23

SB

10.00

Piłkarski Halowy Turniej Skrzatów (rocznik 2009) o Puchar Prezesa BTP Stal Brzeg

Hala MOSiR

23

SB

14.00

Stal Brzeg – Ruch Zdzieszowice (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

23

SB

18.00

Stal Brzeg – Lider Swarzędz (koszykówka – II liga kobiet)

Hala MOSiR

24

ND

16:00

Charytatywny Maraton Taneczny „Zambawa Fitness”

Hala MOSiR

25-29

PN-PT

15.30

Wodny Festiwal Przyjaźni – zawody brzeskich szkół pływania

Aquapark

30

SB

13.30

VI Brzeska Amatorska Liga Siatkówki – V kolejka

Hala MOSiR

30

SB

14.00

Stal Brzeg – LZS Starowice (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

30

SB

18.00

Stal Brzeg – MKS II Polkowice (koszykówka – II liga kobiet)

Hala MOSiR

31

ND

9.00

XV Brzeska Liga Futsalu – FINAŁY

Hala MOSiR

31

ND

12.00

Burza Chwalibożyce – Polonia Karłowice (piłka nożna – towarzyski)

Stadion

31

ND

14.00

XVI Brzeska Liga Koszykówki – V kolejka

Hala MOSiR

31

ND

18.00

Gredar FT Brzeg – GAF II Gliwice (futsal – II liga)

Hala MOSiR

 

UWAGA!!!

Terminy wydarzeń podane są według stanu informacji na początku miesiąca i mogą ulec zmianie.

 

MIEJSCA

STADION– Stadion Miejski, ul. Kusocińskiego/Sportowa

HALA MOSiR– Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Oławska

AQUAPARK– Kryta Pływalnia, ul. Wrocławska

MARINA– Marina Brzeg (Przystań na Odrze), Plac Drzewny

KĄPIELISKO– Kąpielisko Miejskie, ul. Korfantego

MIASTO – Teren Miasta Brzeg

HALA PSP 3– Hala Sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Powstańców Śl.

PRZED BCK - Plac Polonii Amerykańskiej (przed Brzeskim Centrum Kultury)

ORLIK ZSZ– Boisko Orlik, ul. Słowiańska

ORLIK ZS 1– Boisko Orlik, ul. Poprzeczna


[powrót] [drukuj]

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010