KALENDARIUM WYDARZEŃ
MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W BRZEGU
 

MAJ 2015

Data

Dzień

Godz.

Wydarzenie

Miejsce

1

PT

11.00

Stal Brzeg – MKS Kluczbork (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów Młodszych)

Stadion

1

PT

11.00

UKS SAP Brzeg – LZS Kup (piłka nożna – II liga trampkarzy)

Stadion

2

SB

9.00

II Gra Miejska „Książęce Manewry”

Miasto

3

ND

14.00

Stal II Brzeg – Start Namysłów (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

3

ND

14.00

Stal Brzeg – Odra II Opole (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

3

ND

17.00

Stal II Victoria Kościerzyce – Pogoń Łosiów (piłka nożna – Klasa A)

Stadion

4

PN

10.00

IV Mistrzostwa Aglomeracji Wrocławskiej w piłce nożnej (2004 chł. i 2002 dz.)

Stadion

8

PT

18.00

Stal ZS1 Brzeg – Junior Skarbimierz (piłka nożna – Opolska Liga Trampkarzy)

Stadion

9

SB

11.00

Czwartki Lekkoatletyczne – zawody dla klas IV-VI szkół podstawowych

Stadion

9

SB

11.00

Stal Brzeg – Polonia Głubczyce (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów)

Stadion

9

SB

13.00

5. Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (XV kolejka)

Hala MOSiR

9

SB

16.30

15. Brzeska Liga Koszykówki (I runda play off – rewanże)

Hala MOSiR

9

SB

17.00

Stal Brzeg – Start Namysłów (piłka nożna – IV liga)

Stadion

10

ND

9.00

Turniej Amatorów Tenisa Stołowego „Piastowski Topspin” – 5. turniej

Hala PSP 3

10

ND

11.00

Stal Brzeg – KS Krapkowice (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów Młodszych)

Stadion

11

PN

18.00

UKS SAP Brzeg – Agroplon Głuszyna (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

16

SB

9.30

Mistrzostwa Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych

Stadion

16

SB

11.00

Czwartki Lekkoatletyczne – zawody dla klas IV-VI szkół podstawowych

Stadion

16

SB

16.00

Kajaki na Marinie Brzeg – zawody dwójek na rozpoczęcie sezonu

Marina

16

SB

17.00

Stal Brzeg – TOR Dobrzeń Wlk. (piłka nożna – IV liga)

Stadion

17

ND

11.00

5. Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (półfinały)

Hala MOSiR

17

ND

14.30

15. Brzeska Liga Koszykówki (finały – 1. mecze)

Hala MOSiR

17

ND

17.00

Stal II Victoria Kościerzyce – Stal Osowiec (piłka nożna – Klasa A)

Stadion

18

PN

18.00

Stal II Brzeg – Burza Lipki (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

18

PN

18.00

Stal Brzeg – LZS Mechnice (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

20

ŚR

18.00

Finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim w piłce nożnej

Stadion

22

PT

9.00

Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce szkół ponadgimnazjalnych

Stadion

22

PT

18.00

Stal ZS1 Brzeg – Sparta Prudnik (piłka nożna – Opolska Liga Trampkarzy)

Stadion

23

SB

11.00

Czwartki Lekkoatletyczne – zawody dla klas IV-VI szkół podstawowych FINAŁ

Stadion

23

SB

11.00

UKS SAP Brzeg – TOR Dobrzeń Wlk. (piłka nożna – II liga trampkarzy)

Stadion

23

SB

14.00

Stal Brzeg – Koksownik Zdzieszowice (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów)

Stadion

23

SB

16.00

5. Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (finały)

Hala MOSiR

24

ND

15.30

15. Brzeska Liga Koszykówki (finały – rewanże)

Hala MOSiR

25

PN

18.00

UKS SAP Brzeg – Burza Lipki (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

28

CZ

9.00

II runda eliminacji piłkarskiego Coca Cola Cup 2015 dla gimnazjów

Stadion

28

CZ

18.00

Stal Brzeg – Śląsk Łubniany (piłka nożna – IV liga)

Stadion

29

PT

17.00

Piknik Lekkoatletyczny „Biegnijmy po zdrowie” – Polska Biega 2015

Stadion

30

SB

9.00

Turniej minikoszykówki dziewcząt i młodziczek mł. z okazji Dnia Dziecka (kosz)

Hala MOSiR

30

SB

9.30

Piknik Lekkoatletyczny „Biegnijmy po zdrowie”

Stadion

30

SB

9.30

Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce szkół podstawowych i gimnazjów

Stadion

30

SB

11.00

Stal Brzeg – MKS Gogolin (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów)

Stadion

31

ND

11.00

Piknik Lekkoatletyczny „Biegnijmy po zdrowie” – na Dzień Dziecka

Stadion

 

każda sobota o 9.30 i środa o 17.30

Biegam Bo Lubię – bezpłatne zajęcia dla biegaczy

Stadion

 

KWIECIEŃ 2015

Data

Dzień

Godz.

Wydarzenie

Miejsce

1

ŚR

16.30

Stal Brzeg – MKS Kluczbork (piłka nożna – Opolska Liga Tramkparzy)

Stadion

7

WT

11.00

Stal Brzeg – OKS Olesno (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów)

Stadion

9

CZ

9.30

Półfinał Wojewódzki w piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych

Stadion

11

SB

16.00

Stal Brzeg – Polonia Głubczyce (piłka nożna – IV liga)

Stadion

12

ND

9.00

Turniej Amatorów Tenisa Stołowego „Piastowski Topspin” – 3. turniej

Hala PSP 3

12

ND

11.00

5. Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (XII kolejka)

Hala MOSiR

12

ND

14.30

15. Brzeska Liga Koszykówki (XIV kolejka)

Hala MOSiR

16

CZ

17.00

Stal Brzeg – Pomologia Prószków (piłka nożna – Opolska Liga Trampkarzy)

Stadion

18

SB

11.00

UKS SAP Brzeg – Zryw Opole (piłka nożna – II liga trampkarzy)

Stadion

18

SB

11.00

Czwartki Lekkoatletyczne (zawody klas IV-VI szkół podstawowych)

Stadion

18

SB

18.00

Orlik Brzeg – ASPR Zawadzkie (piłka ręczna – II liga mężczyzn)

Hala MOSiR

19

ND

11.00

5. Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (XIII kolejka)

Hala MOSiR

19

ND

11.00

Stal Brzeg – Start Namysłów (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów Młodszych)

Stadion

19

ND

14.30

15. Brzeska Liga Koszykówki (XV kolejka)

Hala MOSiR

19

ND

16.00

Stal II Victoria Kościerzyce – Victoria Dobrzyń (piłka nożna – Klasa A)

Stadion

20

PN

17.30

Stal II Brzeg – Agroplon Głuszyna (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

20

PN

17.30

Stal Brzeg – Victoria Chróścice (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

23

CZ

9.00

Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce szkół ponadgimnazjalnych

Stadion

25

SB

11.00

Stal Brzeg – Pogoń Prudnik (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów)

Stadion

25

SB

11.00

Czwartki Lekkoatletyczne (zawody klas IV-VI szkół podstawowych)

Stadion

25

SB

16.30

Stal Brzeg – LZS Piotrówka (piłka nożna – IV liga)

Stadion

26

ND

11.00

5. Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (XIV kolejka)

Hala MOSiR

26

ND

14.30

15. Brzeska Liga Koszykówki (I runda play off – 1. mecze)

Hala MOSiR

27

PN

18.00

UKS SAP Brzeg – Junior Skarbimierz (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

 

każda sobota o 9.30 i środa o 17.30

Biegam Bo Lubię – bezpłatne zajęcia dla biegaczy

Stadion

 

UWAGA!!!

Terminy wydarzeń podane są według stanu informacji na początku miesiąca i mogą ulec zmianie.

 

MIEJSCA

STADION– Stadion Miejski, ul. Kusocińskiego/Sportowa

HALA MOSiR– Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Oławska

AQUAPARK– Kryta Pływalnia, ul. Wrocławska

MARINA– Marina Brzeg (Przystań na Odrze), Plac Drzewny

KĄPIELISKO– Kąpielisko Miejskie, ul. Korfantego

MIASTO – Teren Miasta Brzeg

HALA PSP 3– Hala Sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Powstańców Śl.

PRZED BCK - Plac Polonii Amerykańskiej (przed Brzeskim Centrum Kultury)

ORLIK ZSZ– Boisko Orlik, ul. Słowiańska

ORLIK ZS 1– Boisko Orlik, ul. Poprzeczna


[powrót] [drukuj]

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010