KALENDARIUM WYDARZEŃ
MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W BRZEGU
 

WRZESIEŃ 2016

Data

Dzień

Godz.

Wydarzenie

Miejsce

2

PT

9.00

Wojewódzki Turniej Służb Mundurowych w piłkę nożną

Stadion

3

SB

8.00

Turniej piłkarski Masters Cup dla roczników 2005-2009

Stadion

3

SB

11.00

Stal II Brzeg – Stal Osowiec (piłka nożna – II liga trampkarzy)

Stadion

3

SB

15.00

UKS SAP Brzeg – Unia Opole (piłka nożna – III liga kobiet)

Stadion

5

PN

17.00

Eurotalent Brzeg – LZS Starowice Dolne (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

5

PN

17.00

Stal II Brzeg – UKS SAP Brzeg (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

8

CZ

17.00

Eurotalent Brzeg – Jedynka Niemodlin (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

8

CZ

17.00

UKS SAP Brzeg – Skalnik Gracze (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

9

PT

17.30

Stal Brzeg – Chemik Kędzierzyn-Koźle (piłka nożna – Opolska Liga Trampkarzy)

Stadion

10

SB

10.00

XXI Streetball Brzeski – turniej koszykówki ulicznej

Przed BCK

10

SB

11.00

Stal Brzeg – Chemik Kędzierzyn-Koźle (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów)

Stadion

10

SB

16.00

Stal Brzeg – Rekord Bielsko-Biała (piłka nożna – III liga)

Stadion

11

ND

9.00

Turniej Amatorów Tenisa Stołowego „Piastowski Topspin” – 7. turniej

Hala PSP 3

12

PN

17.00

Eurotalent Brzeg – GZ LZS Grodków (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

12

PN

17.00

Stal II Brzeg – Jedynka Niemodlin (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

17

SB

11.00

Stal II Brzeg – 1. FC Chronstau-Chrząstowice (piłka nożna – II liga trampkarzy)

Stadion

17

SB

15.00

UKS SAP Brzeg – Rolnik III Biedrzychowice (piłka nożna – II liga kobiet)

Stadion

17

SB

16.00

XI Kajaki Na Marinie Brzeg – zawody kajakowych dwójek

Marina

18

ND

11.00

Stal Brzeg – MKS Kluczbork (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów Młodszych)

Stadion

19

PN

17.00

UKS SAP Brzeg – Burza Lipki (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

23

PT

17.00

Stal Brzeg – Start Namysłów (piłka nożna – Opolska Liga Trampkarzy)

Stadion

24

SB

11.00

V Bieg Piastów Śląskich (10 km)

Stadion/Miasto

24

SB

11.00

Stal Brzeg – Małapanew Ozimek (piłka nożna – Opolska Liga Juniorów)

Stadion

24

SB

17.00

Orlik Brzeg – Astra Nowa Sól (piłka ręczna – II liga mężczyzn)

Hala MOSiR

25

ND

18.30

Gredar FT Brzeg – Malwee Łódź (futsal – I liga)

Hala MOSiR

26

PN

17.00

Eurotalent Brzeg – SKS GAS Grodków (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

26

PN

17.00

Stal II Brzeg – MLUKS Tułowice (piłka nożna – Liga Młodzików)

Stadion

 


każda sobota o 9.30

Biegam Bo Lubię – bezpłatne zajęcia dla biegaczy

Stadion

 

SIERPIEŃ 2016

Data

Dzień

Godz.

Wydarzenie

Miejsce

6

SB

11.00

V Brzeska Wakacjada – Brzeska Letnia Liga Piłkarska – 4. turniej

Stadion

6

SB

17.00

Stal Brzeg - Lechia Dzierżoniów (piłka nożna - III liga)

Stadion

7

ND

11.00

V Brzeska Wakacjada – Beach BALS (siatkówka plażowa) – 4. turniej

Stadion

13

SB

11.00

Grand Prix Odry Skuterów Wodnych

Marina

17

ŚR

18.00

Stal Brzeg - Śląsk II Wrocław (piłka nożna - III liga)

Stadion

20

SB

11.00

V Brzeska Wakacjada – Brzeska Letnia Liga Piłkarska – FINAL FOUR

Stadion

21

ND

11.00

V Brzeska Wakacjada – Beach BALS (siatkówka plażowa) – FINAL FOUR

Stadion

21

ND

14.00

V Brzeska Wakacjada – Brzeskie Ringo

Stadion

27

SB

11.00

Stal Brzeg - Piast Strzelce Opolskie (piłka nożna - Opolska Liga Juniorów)

Stadion

27

SB

17.00

Stal Brzeg - Falubaz Zielona Góra (piłka nożna - III liga)

Stadion

28

ND

11.00

Stal Brzeg - Atom Grądy-Goświnowic (piłka nożna - Opolska Liga Juniorów Mł.)

Stadion

 

każda sobota o 9.30

Biegam Bo Lubię – bezpłatne zajęcia dla biegaczy

Stadion

 

UWAGA!!!

Terminy wydarzeń podane są według stanu informacji na początku miesiąca i mogą ulec zmianie.

 

MIEJSCA

JUDEGRAB łowisko za Kościerzycami

STADION– Stadion Miejski, ul. Kusocińskiego/Sportowa

HALA MOSiR– Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Oławska

AQUAPARK– Kryta Pływalnia, ul. Wrocławska

MARINA– Marina Brzeg (Przystań na Odrze), Plac Drzewny

KĄPIELISKO– Kąpielisko Miejskie, ul. Korfantego

MIASTO – Teren Miasta Brzeg

HALA PSP 3– Hala Sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Powstańców Śl.

PRZED BCK - Plac Polonii Amerykańskiej (przed Brzeskim Centrum Kultury)

ORLIK ZSZ– Boisko Orlik, ul. Słowiańska

ORLIK ZS 1– Boisko Orlik, ul. Poprzeczna


[powrót] [drukuj]

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010