Zawody kajakowe przełożone na 24 września
20.09.2016

Zaplanowane pierwotnie na minioną sobotę (17 września) zawody kajakowe, odbędą się w najbliższą sobotę (24 września) o godzinie 16.00. Rozegranie ich w pierwszym terminie uniemożliwiły opady deszczu. Przypominamy, że zawody te kończą sezon 2016 na Marinie i mogą się na nie zgłaszać dwójki reprezentujące brzeskie Gimnazja i Szkoły Ponadgimnazjalne, dla których będzie prowadzona osobna klasyfikacja.
 
Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się w trzech kategoriach – dwójek żeńskich, męskich i mieszanych.
 
Będą to już jedenaste zawody kajakowe na brzeskiej przystani. Pierwsze odbyły się w 2013 roku podczas II Brzeskiej Wakacjady. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a uczestnictwo jest bezpłatne.
 
Rozegranie zawodów uzależnione jest od dobrych warunków atmosferycznych oraz odpowiedniego stanu wody. W przypadku złych warunków zostaną one przełożone na inny termin, o czym będziemy na bieżąco informować.
 
Uczestnicy: 
- zespoły dwuosobowe.
- kategorie: żeńska, męska i mieszana.
- oprócz klasyfikacji open będą osobne wyniki dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
- osoby niepełnoletnie muszą okazać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych i powinny być pod opieką osoby dorosłej.
 
System zawodów: 
- zespoły startują pojedynczo po wyznaczonej na Odrze trasie, klasyfikacja będzie ustalona na podstawie osiągniętych czasów.
- zawody są o charakterze amatorskim i mają formę rekreacyjną.
 
Zgłoszenia: 
- do 22 września (czwartek) (skład, miejscowość pochodzenia zespołu lub szkoła, numer telefonu kapitana) – na adres aquapark@brzeg.pl
 
Miejsce:
- Marina Brzeg – Przytań na Odrze, Plac Drzewny
 
Termin: 24 września (sobota), godzina 16.00.
 
Na miejscu zawodów trzeba się zgłosić pół godziny przed ich rozpoczęciem w celu weryfikacji, nie zweryfikowani uczestnicy nie wezmą udziału w zawodach.
 
UWAGA!!!
W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni i udział w nich jest dobrowolny. Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w zawodach na własną odpowiedzialność. Organizatorzy zapewniają opiekę ratownika.
 
Szczegóły na www.stadion.brzeg.pl/mosir
i pod numerem telefonu 504 197 872.
e-mail: aquapark@brzeg.pl

[powrót] [drukuj]


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010