Zakończenie sezonu na Marinie oraz Mistrzostwa Brzegu szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
09.09.2016

W sobotę – 17 września, o godzinie 16.00 na Marinie Brzeg odbędą się zawody kajakowych dwójek – „Kajaki na Marinie”. Będą to zawody kończące sezon 2016 na Marinie, a oprócz kategorii open odbędą się Mistrzostwa Brzegu szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, rozgrywane w ramach programu SONiA (Sportowcy Odrzucają Narkotyki i Alkohol). Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się w trzech kategoriach – dwójek żeńskich, męskich i mieszanych.
 
Będą to już jedenaste zawody kajakowe na brzeskiej przystani. Pierwsze odbyły się w 2013 roku podczas II Brzeskiej Wakacjady. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a uczestnictwo jest bezpłatne.
 
Rozegranie zawodów uzależnione jest od dobrych warunków atmosferycznych oraz odpowiedniego stanu wody. W przypadku złych warunków zostaną one przełożone na inny termin, o czym będziemy na bieżąco informować.
 
Uczestnicy: 
- zespoły dwuosobowe.
- kategorie: żeńska, męska i mieszana.
- oprócz klasyfikacji open będą osobne wyniki dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
- osoby niepełnoletnie muszą okazać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych i powinny być pod opieką osoby dorosłej.
 
System zawodów: 
- zespoły startują pojedynczo po wyznaczonej na Odrze trasie, klasyfikacja będzie ustalona na podstawie osiągniętych czasów.
- zawody są o charakterze amatorskim i mają formę rekreacyjną.
 
Zgłoszenia: 
- do 15 września (czwartek) (skład, miejscowość pochodzenia zespołu lub szkoła, numer telefonu kapitana) – na adres aquapark@brzeg.pl
 
Miejsce:
- Marina Brzeg – Przytań na Odrze, Plac Drzewny
 
Termin: 17 września (sobota), godzina 16.00.
 
Na miejscu zawodów trzeba się zgłosić pół godziny przed ich rozpoczęciem w celu weryfikacji, nie zweryfikowani uczestnicy nie wezmą udziału w zawodach.
 
UWAGA!!!
W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni i udział w nich jest dobrowolny. Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w zawodach na własną odpowiedzialność. Organizatorzy zapewniają opiekę ratownika.

[powrót] [drukuj]


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010