Brzeska Letnia Liga Piłkarska – 2. turniej
19.07.2016

W drugim turnieju Brzeskiej Letniej Ligi Piłkarskiej wygrał zespół Same Asy, który zagrał w rozgrywkach po raz pierwszy. Zwycięzcy w meczu finałowym pokonali 6:4 ekipę Znowu Serie B w Skarbimierzu. Trzecie miejsce zajął zespół Oranje Pola. Na pozycji lidera utrzymał się zwycięzca pierwszych zawodów CTWOWGG Zryw Szydłowice, który tym razem był piąty.
Beach BALS – 2. turniej
14.07.2016

W drugim turnieju Beach BALS - Otwartych Mistrzostwa Brzegu w siatkówce plażowej, rozgrywanych w ramach V Brzeskiej Wakacjady, po raz drugi triumfowała dwójka z Oławy, tym razem grająca w nieco zmienionym składzie - Wojciech Zakonek, Kamil Waliszewski. Oławianie w finale pokonali duet Dariusz Kałuziński - Wiktor Czerep. Trzecie miejsce zajęli Robert Banasiuk i Łukasz Stawierski.
Brzeska Letnia Liga Piłkarska – 1. turniej
05.07.2016

Wystartowała kolejna edycja Brzeskiej Letniej Ligi Piłkarskiej. W pierwszym turnieju wzięły udział cztery zespoły, które najpierw rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym, a następnie zagrały o 3. i o 1. miejsce. Pierwsze zawody zakończyły się wygraną zespołu Cotywieszowgałęgraniu Zryw Szydłowice, który w finale pokonał 4:3 Oranje Pola.
Beach BALS – 1. turniej
05.07.2016

Dawid Kordysz i Kamil Waliszewski z Oławy triumfowali w pierwszym turnieju siatkówki plażowej z cyklu Beach BALS, który rozgrywany jest w ramach Brzeskiej Wakacjady. Oławianie w finale pokonali 15:7 miejscowy duet – Robert Banasiuk i Łukasz Stawierski. Na kolejnych miejscach uplasowały się dwie dwójki z Jelcza-Laskowice: Krzysztof Pilawa i Piotr Piechota oraz Daniel Szeliga i Paweł Włodek. W pierwszym turnieju wzięło udział 12 zespołów.pierwsza strona « 1 2 3 4 5 6 7 » ostatnia strona

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010