Zapraszamy na turniej ringo
15.08.2016

W niedzielę – 21 sierpnia, o godzinie 14.00, w ramach V Brzeskiej Wakacjady odbędzie się turniej ringo, będzie to już piąta edycja tego turnieju. Zawody zostaną rozegrane na boisku do sportów plażowych na Stadionie Miejskim.
Beach BALS – 4. turniej. Znamy finalistów
10.08.2016

Dariusz Kałuziński i Wiktor Czerep zwyciężyli w IV turnieju eliminacyjnym Beach BALS - zawodów siatkówki plażowej. W finale pokonali 22:20 duet Robert Banasiuk i Łukasz Stawierski. Oba zespoły awansowały do turnieju finałowego, który odbędzie się 21 sierpnia (niedziela) o godzinie 11.00. W finale zagrają cztery zespoły, stawkę uzupełniają zwycięzcy całej fazy eliminacyjnej - Wojciech Zakonek, Dawid Kordysz i Kamil Waliszewski z Oławy oraz Daniel Szeliga i Paweł Włodek z Jelcza-Laskowice.
Brzeska Letnia Liga Piłkarska – 4. turniej. Przed nami finał
10.08.2016

W ostatnim, czwartym turnieju eliminacyjnym Brzeskiej Letniej Ligi Piłkarskiej, triumfował zespół Same Asy, który wyprzedził zwycięzców całej serii eliminacji CTWOWGG Zryw Szydłowice i Gold Finance. Czwarte miejsce zajęli Oranje Pola i cała ta czwórka uzyskała awans do turnieju finałowego, który odbędzie się 20 sierpnia (sobota) o godzinie 11.00.
Oranje Plaży trzeci raz mistrzem Beach Soccera
03.08.2016

Zespół Oranje Plaży, podobnie jak w dwóch ubiegłych latach, również w tym sięgnął po zwycięstwo w zawodach plażowej piłki nożnej, organizowanych w ramach Brzeskiej Wakacjady. Drugie miejsce zajął zespół Gold Finance, a trzecie Beczkodawcy. Królem strzelców został Rafał Borowski, zdobywca 6 bramek.pierwsza strona « 1 2 3 4 5 » ostatnia strona

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010