Po raz drugi o kolarskie mistrzostwo Brzegu
25.10.2016

W najbliższą środę (26 października) na Stadionie Miejskim oraz w jego okolicach w Parku Wolności im. Juliusa Peppela, odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Brzegu w wyścigach rowerowych dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorzy zapowiadają obecność gościa, który ma na swoim koncie wybitne wyniki sportowe w kolarstwie torowym.
V Bieg Piastów Śląskich i Bieg Malucha
21.09.2016

Pragniemy serdecznie zaprosić na już V edycję Biegu Piastów Śląskich, który odbędzie się 24 września na Stadionie Miejskim w Brzegu. Celem tegorocznego biegu jest wsparcie oddziału dziecięcego w Brzeskim Centrum Medycznym. Impreza ma charakter charytatywny, Bieg Piastów Śląskich jest imprezą bezpłatną.
Nowi mistrzowie Beach BALS
31.08.2016

Wojciech Zakonek i Dawid Kordysz (oraz rezerwowy Kamil Waliszewski) z Oławy zwyciężyli w tegorocznej edycji Beach BALS – mistrzostw Brzegu w siatkówce plażowej. W finale pokonali 2:0 dwójkę z Jelcza-Laskowice: Daniel Szeliga, Paweł Włodek. Kolejne miejsca zajęli brzeżanie, trzecie – Robert Banasiuk i Łukasz Stawierski, a czwarte – Jakub Widziak i Kornel Trzeciak.
Finał siatkówki i ringo w najbliższą niedzielę
24.08.2016

W minioną niedzielę miał się odbyć ostatni akt V Brzeskiej Wakacjady 2016. Obfite opady deszczu stanęły jednak na przeszkodzie i na zakończenie letnich rozgrywek musimy poczekać do najbliższej niedzieli (28 sierpnia). Na boisku do sportów plażowych na Stadionie Miejskim o godzinie 11.00 odbędzie się turniej finałowy siatkówki plażowej Beach BALS, a o godzinie 14.00 zawody Brzeskiego Ringo. Dla chętnych gry w ringo to dobra informacja, bo czas na zapisy przedłużył się do najbliższego czwartku (25 sierpnia).pierwsza strona « 1 2 3 4 » ostatnia strona

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010