Rozpoczęcie sezonu na Marinie - zawody kajakowych dwójek
09.05.2016

W sobotę – 14 maja, o godzinie 15.00 na Marinie Brzeg odbędą się zawody kajakowych dwójek – „Kajaki na Marinie”. Będą to zawody rozpoczynające sezon kajakowy 2016 na Marinie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się w trzech kategoriach – dwójek żeńskich, męskich i mieszanych.
Rywalizowali kajakarze
12.10.2015

Kajakarze zakończyli sezon na Marinie Brzeg. Mimo niskiej temperatury powietrza, dziesięć duetów stanęło do rywalizacji w trzech kategoriach w slalomie ustawionym na Odrze przy przystani. Startowali zawodnicy nie tylko miejscowi, ale i z Wrocławia, a nawet z niemieckiego Wuppertal. Po raz pierwszy odbyła się rywalizacja w kategorii brzeskich szkół.


[czytaj więcej]


Zapraszamy na zawody kajakowe
05.10.2015

W niedzielę – 11 października, o godzinie 16.00 na Marinie Brzeg odbędą się zawody kajakowych dwójek – „Kajaki na Marinie”. Będą to zawody kończące sezon 2015 na Marinie, a oprócz kategorii open odbędą się Mistrzostwa Brzegu szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, rozgrywane w ramach programu SONiA (Sportowcy Odrzucają Narkotyki i Alkohol). Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się w trzech kategoriach – dwójek żeńskich, męskich i mieszanych.


[czytaj więcej]


Szkolenie na sternika motorowodnego i licencję do holowania narciarza wodnego
20.08.2015

Powiatowy Oddział WOPR w Brzegu organizuje szkolenie przygotowujące do egzaminu na stopień
sternik motorowodny PZMiNW oraz licencji do holowania narciarza wodnego. Szkolenie obejmuje zajęcia praktyczne i teoretyczne, realizowane zgodnie z wytycznymi oraz programem szkolenia Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.


[czytaj więcej]
pierwsza strona « 1 2 3 4 5 6 7 » ostatnia strona

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010