Zapraszamy na zawody kajakowe
26.07.2016

W niedzielę – 31 lipca, o godzinie 17.00 na Marinie Brzeg, w ramach V Brzeskiej Wakacjady odbędą się zawody kajakowych dwójek – „Kajaki na Marinie”. Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się w trzech kategoriach – dwójek żeńskich, męskich i mieszanych.
V Brzeska Wakacjada 2016 - Nałogowo uprawiamy sport
26.06.2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu zaprasza na cykl wakacyjnych zawodów sportowych dla dorosłych i młodzieży. W ramach zawodów odbędą się turnieje siatkówki plażowej, 5-osobowej piłki nożnej, plażowej piłki nożnej oraz ringo i zawody kajakowe. Wszystkie zawody są bezpłatne, a najlepsi otrzymają puchary i nagrody.
W rozgrywkach mogą brać udział wszyscy chętni i udział w nich jest dobrowolny. Osoby niepełnoletnie mogą grać tylko po okazaniu pisemnej zgody rodziców. Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w rozgrywkach na własną odpowiedzialność. Zawody mają charakter rekreacyjny.
Odrzańska Odyseja
31.05.2016

1 i 2 czerwca, a także 13 czerwca 2016 Marina Brzeg otwiera swoje podwoje przed pływającym muzeum. Wtedy to do przystani pasażerskiej przycumuję barka IRENA - odrestaurowany zabytek pełniący rolę mobilnego ośrodka kulturalno-edukacyjnego. Według organizatorów imprezy – Fundacji Otwartego Muzeum Techniki we Wrocławiu program dostosowany jest do oczekiwań różnych grup (dzieci i młodzież szkolna, rodziny, organizacje pozarządowe, władze miejskie, firmy działające na terenie miasta).
Kajakarze rekordowo zaczęli sezon
17.05.2016

Aż 24 zespoły uczestniczyły w pierwszych zawodach kajakowych w sezonie 2016. Rekordowa frekwencja, sprzyjająca pogoda i dużo emocji sportowych sprawiły, że pierwsze tegoroczne regaty kajakowe były wyjątkowo udane. Na najwyższym stopniu podium stawały duety: Katarzyna Drozd – Wiktoria Stala, Dawid Sobczyk – Kacper Szelkiewicz i Julia Dzieduszyńska – Wojciech Dzieduszyński.pierwsza strona « 1 2 3 4 5 6 » ostatnia strona

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010