Skutery ścigały się przy Marinie
17.08.2016

Po raz pierwszy w Brzegu można było podziwiać zawody skuterów wodnych. Przy brzeskiej Marinie odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Odry. W brzeskich eliminacjach wystartowało 9 zawodników (w tym 1 kobieta), którzy rywalizowali w 3 kategoriach. Zawody przyciągnęły na przystań kibiców, którzy z pewnością nie mogą żałować tego, ze widzieli to widowisko.
Marina w sobotę do 15.00 nieczynna
12.08.2016

W dniu 13 sierpnia (sobota) ze względu na zawody Grand Prix Odry skuterów wodnych, Marina Brzeg będzie nieczynna dla innych użytkowników do godziny 15.00. Za utrudnienia przepraszamy i zachęcamy do przyjścia na Marinę w roli widzów zawodów, kóre odbędą się w Brzegu po raz pierwszy.
Grand Prix Odry skuterów wodnych
09.08.2016

Już w najbliższą sobotę (13 sierpnia) na Marinie Brzeg (Plac Drzewny) odbędą się widowiskowe zawody w ramach Grand Prix Odry skuterów wodnych. Zapraszamy kibiców oraz zawodników. W zawodach uczestniczyć mogą osoby, które nie są czynnymi zawodnikami klasyfikowanymi w edycjach licencjonowanych zawodów bądź eliminacji.
 
Dziesiąte regaty kajakowe na Marinie
03.08.2016

Już po raz dziesiąty brzeska Marina gościła uczestników zawodów kajakowych dwójek, które tym razem były rozgrywane w ramach V Brzeskiej Wakacjady. W regatach wzięło udział 11 zespołów. Uczestnicy zostali nagrodzeni przez Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu - Krzysztofa Kulwickiego oraz Marcina Nowackiego - piłkarza Stali Brzeg, reprezentanta Polski oraz byłego gracza Ekstraklasy (ponad 150 meczów).pierwsza strona « 1 2 3 4 5 » ostatnia strona

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010