Aquapark w Brzegu jest obiektem rekreacyjnym, w którym zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych. Gwarantuje to wysoką jakość usług w zakresie pływania rekreacyjnego oraz małej hydroterapii. Obiekt nasz wyposażony jest w wydajny system klimatyzacji zapewniający odpowiednią wilgotność i stałą temperaturę powietrza. Własna oczyszczalnia wody gwarantuje, że jakość jej odpowiada czystości wody pitnej. Pływalnia jest dostępna dla osób niepełnosprawnych.
Atrakcją naszego obiektu jest zjeżdżalnia wodna o długości 64 metrów, która cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród dzieci jak też osób dorosłych. Dla najmłodszych gości udostępniony jest brodzik z wodą o temperaturze 31°C, małą zjeżdżalnią i parasolem wodnym.
Użytkownikom, którzy oczekują relaksu polecamy whirlpool, w którym naprzemiennie ma miejsce masaż powietrzny i wodny. Tutaj siedząc, goście poddają się rozluźniającemu masażowi całego ciała w wodzie o temperaturze 34°C.

Widok na dużą nieckę brzeskiego Aquaparku (Fot. Ryszard Dzwonek)

64-metrowa zjeżdżalnia wodna (Fot. Ryszard Dzwonek)

Aquapark w Brzegu to wodny park rozrywki ze zjeżdżalniami, hydromasażami i doskonałymi warunkami do oswajania się z wodą.

Doskonała jakość wody
Świetną jakość wody zapewnia własna oczyszczalnia, która sprawia, że woda w nieckach basenów jakością odpowiada wodzie pitnej. Podstawowym środkiem uzdatniania wody jest ozon. Komfort kąpiącym zapewnia również klimatyzacja, dzięki czemu w obiekcie panuje odpowiednia wilgotność i temperatura powietrza.

Atrakcje
Jazda 62 metrową rynną rozpoczyna się na wysokości drugiego piętra, whirpool z wodą o temperaturze 34 stopni, liczne masaże wodne, mini zjeżdżalnia i parasol wodny to największe, choć nie jedyne atrakcje brzeskiej krytej pływalni. W cenie biletu można wziąć udział w zajęciach aqua aerobiku lub pozostawić dziecko pod opieką animatora zabaw wodnych.

Bezpieczeństwo
Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwają ratownicy WOPR, którzy dbają również o prawidłowe i bezpieczne korzystanie z basenów. Dzięki temu na brzeskiej pływalni nie doszło nigdy do poważniejszego wypadku.

Relaks i zdrowie
Pływalnia dzięki swym kompaktowym rozmiarom zapewnia przytulna atmosferę, sprzyjającą relaksowi. Niezbyt głębokie niecki zapewniają idealne warunki do oswajania nawet małych dzieci z wodą i nauki pływania. Urządzenia do masaży wodnych pozwalają potrzebującym zaznać dobrodziejstw hydroterapii. 

Miejski Ośrodek
Sportu i RekreacjiDyrekcja
ul. Sportowa 1
49-304 Brzeg

tel: 77 404 61 06; 77 404 61 09
fax: 77 404 61 09
e-mail: mosir@brzeg.pl


Kryta Pływalnia
ul. Wrocławska 11
49-300 Brzeg

tel: 77 404 55 85; 77 404 55 86
fax: 77 404 55 86
e-mail: aquapark@brzeg.pl

 

Godziny otwarcia
codziennie od 7.00 do 21.00
w okresie wakacji od 6.00 do 22.00

wyjątki - patrz w zakładce Rezerwacje[powrót] [drukuj]

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010