Klient lutego w Aquaparku – Pan Waldemar Pleszkun
14.03.2017

W związku z 20-leciem Krytej Pływalni w Brzegu, Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, wśród wielu atrakcji, zaproponowała swoim klientom konkurs. Każdy pełnoletni klient, wchodzący na pływalnię może wypełnić kupon, na którym musi prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie oraz podać swoje dane kontaktowe, w zamian za co otrzymuje prawo do zakupu normalnego biletu z 30% zniżką lub normalnego karnetu ze zniżką 10 zł.


[czytaj więcej]


Dzień Kobiet w Aquaparku
06.03.2017

Zapraszamy wszystkie Kobiety na Dzień Kobiet w Aquaparku. W środę - 8 marca, każda Pani będzie miała wstęp wolny na Krytą Pływalnię. Warunkiem promocji jest zrobienie sobie zdjęcia i opublikowanie go na Facebooku wraz z oznaczeniem Aquaparku lub zezwolenie na zrobienie zdjęcia przez pracownika pływalni i umieszczenie na profilu Aquaparku.
Uwaga! Posiadaczki srebrnych i złotych kart wstępu będą miały przedłużony o 1 dzień termin ważności kart.


[czytaj więcej]


Co z okazji 20-lecia Aquaparku w marcu?
03.03.2017

Zapraszamy Państwa na Krytą Pływalnię w Brzegu. W tym roku nasz obiekt świętuje 20-lecie swojego istnienia. W marcu przygotowaliśmy dla Państwa kolejne atrakcje. Serdecznie zapraszamy!!!


[czytaj więcej]


Darmowy wstęp na krytą pływalnię dla uczniów brzeskich szkół podstawowych i gimnazjalnych
10.02.2017

W czasie ferii zimowych, w poniedziałki, środy oraz piątki godz. 14.00 do 15.00 uczniowie brzeskich szkół podstawowych i gimnazjalnych mogą bezpłatnie kąpać się w krytej pływalni. Aby skorzystać z basenu, uczeń powinien mieć ważną legitymację szkolną.  Dzieci do lat 12, zgodnie z regulaminem pływalni, mogą kąpać się w obecności pełnoletniego opiekuna, dla którego wstęp jest odpłatny.

pierwsza strona « 1 2 3 4 » ostatnia strona

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010